Çemen's

Çemen’s 2010 Eylül ayında Erciyes Dağı yol üzerinde ilk gurme satış mağazasını açmıştır. Kayseri’de yaygın olan geleneksel mağazaların dışına çıkarak, farklı bir anlayışla hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

2010 yılında ilk gurme satış mağazasının ardından, 2012 yılında ise Byz Outlet Avm’de 2.gurme satış mağazasını açan Çemen’s, 2013 yılında da Çemen's Atölye’nin hayata geçmesiyle Anadolu ve Kayseri’ye mal olmuş unlu mamullerin üretimine başladı.

2015 yılının son çeyreğinde şehirde ki bir diğer açığı hizmete dönüştürmek için Çemen’s Mutfak adı ile restoran işletmeciliğine ve ardından 2016 ikinci çeyreğinde ise Mix Kayseri Yaşam Merkezinde Çemens Gurme ve Mutfak ile  hizmet vermeye devam etti. Marka, Tüm Bunların yanı sıra 2011 yılından beri faaliyette olan e-ticaret sitesi www.pastirmamarket.com ile Türkiye'nin her bölgesine hızlı ve güvenilir gıda alışverişi yapma fırsatını sunuyor.

Yöresinde yapılmış doğal ve kaliteli ürünleri tek bir mağazada müşteriye sunarak başlayan başarı hikâyesinde, ilk ve en büyük çözüm ortağı Başyazıcı Et Ürünleri olmuştur. Kısaca bahsetmek gerekirse; 1953 yılından bu yana, 55 yıllık ustalarıyla geleneksel Kayseri lezzetinin korunmasına titizlik gösteren ve aynı zamanda sektördeki son teknolojik gelişmeleri çalışmalarına yansıtan Başyazıcı Et Ürünleri; pastırma, sucuk, kavurma, salam, füme dil, jambon, sosis ve yeni geliştirilecek ürünlerini tüm Türkiye'yle buluşturuyor. Şu an 21 şehirde 25 bayi ve modern kanalda ise 5100’ün üzerinde satış noktasında tüketicilere hizmet veriyor.